ליצירת קשר 052-4002000

הכירו את הצוות – קרן רם מורה באיזור המרכז

קרן רם אימאג'ין

אנו ממשיכים עם הצגת הצוות והשבוע נראיין את קרן רם, מורה בעמותה.

הי קרן, מה שלומך? תוכלי לספר לנו קצת על עצמך?

הי, אני קרן רם, עובדת כבר המון שנים בתחום המוזיקה, החינוך והמוזיקה הטיפולית. אני מורה בכירה למוזיקה ופיתוח קול לכלל הגילאים, בוגרת רימון ומכללת לוינסקי לחינוך. במסגרת מוזיקלית אני מלחינה ומפיקה אלבומים, זמרת יוצרת, מנצחת במקהלות ואפילו כותבת מוזיקה לקולנוע.

מה החיבור שלך עם עמותת Imagine?

אוכלוסיות מיוחדות קרובות מאוד לליבי, אני עובדת שנים עם אוכלוסיה זו וכיום כותבת מחקר בנושא חינוך מוזיקלי ללקויי שמיעה. על עמותת אימג'ן שמעתי כשהיא הוקמה, דרך עמוד הפייסבוק של חבר משותף לי ולמקים העמותה רועי טל. עקבתי אחרי פעילות העמותה והתרגשתי שקמה עמותה שחורטת על דגלה הנגשה של חינוך מוזיקלי לכולם, תוך העצמה.

כתבתי לרועי טל בקשה להצטרף אך עברתי זמנית לעסוק בתחום באירופה. לאחרונה חזרתי ונוצר קשר עם העמותה ועם אלון, מנהל החוגים, שצרף אותי לסגל.

מה את הכי אוהבת לעשות במהלך הפעילויות?

אני אוהבת במיוחד לשיר לילדים, להפעיל אותם ולהזמינם לשיר איתי. במיוחד אני אוהבת את התגובות שלהם ואת הניצוץ שנדלק להם בעיניים.

יש רגע מיוחד שריגש אותך?

לא הרבה יודעים אבל עמותת אימאג'ין עובדת בבתי החולים ובמחלקות הילדים לילדים לשיקום. העבודה גם כוללת שירה ונגינה לילדים שנמצאים במצב תרדמת.

ריגש אותי במיוחד ילד, שכבר שנים לא ברור מצב ההכרה שלו, אם בכלל. יום אחד במהלך נגינתי, הילד פקח את עיניו והביט בי. זה היה מרגש מאוד! מאז כשאני מגיעה, מתלווה אלי צוות רפואי כדי לבחון את תגובותיו.

באופן כללי מרגשים אותי המורים וצוות הנהלת העמותה, הנתינה האינסופית, ההכלה, החום האנושי והדרייב לעשות טוב לעולם – זאת תחושה מדהימה. מרגישה שזכיתי, ורוצה לגעת בכמה שיותר אנשים, לעשות שינוי אמיתי.

תודה קרן! תוכלי לסיום לתת לנו שיר אהוב עליך במיוחד?

משימה קשה… בחרתי ב-Enjoy the Silence של דפש מוד.

השאר תגובה